Hotel Brno Parkhotel Brno :::

Hotel Parkhotel Brno / Brno

Hotel Parkhotel Brno
stylový zámecký hotel z konce 19. století umístěný v blízkosti BVV (brněnského výstaviště) a přitom v zeleni a tichu údolí řeky Svratky. Interiéry i exteriéry hotelu jsou zdobeny štukovými a kovářskými prvky, stěny potaženy lyonským hedvábím.

Kapacita ubytování 20 stylových dvoulůžkových pokojů zajišťuje neopakovatelnou atmosféru rodinného hotelu.

Areál PARK HOTELu Brno
se skládá ze dvou budov spojených proskleným mostem. Parkhotel v Brně nabízí mimo jiné svým hostům: Parkování. Zámecká Restaurace se dvěma venkovními terasami a grilem, kavárna a bazénový bar. Wellness a relaxaci v zimní zahradě s bazénem, saunou a širokou nabídkou masáží. Zázemí pro pořádání kongresů, konferencí, seminářů a obchodních jednání. Místo pro uspořádání Vaší svatby, svatební hostiny, oslavy, narozeninových party... Nevšední prostředí pro Váš firemní večírek, teambuilding i firemní prezentace. Tenis, badminton, squash a další sportovní aktivity v přilehlém areálu klubu Classic.

Brno Parkhotel Pokoje:
Každý z pokojů je svým způsobem originál. Záleží jen na Vás, zda dáte přednost klasickému zámeckému pokoji s vysokým stropem či podkrovnímu, pro některé hosty útulnějšímu pokoji.

Pokoje jsou vybaveny telefonem s přímou státní volbou, psací stůl s možností bezplatného zapůjčení faxu, TV se satelitním příjmem (DVD přehrávač v pokojích superior class) vlastní koupelnou s WC, vanou, sprchou a vysoušečem vlasů, minibarem a ostatním vybavením dle mezinárodního standardu 4 hvězdičkového hotelu.

V ceně pokoje parkování v uzavřeném areálu hotelu se systémem bezpečnostních kamer a fotobuněk, snídaně formou bufetu, Wifi Internet v celém areálu s možností využití síťové tiskárny, využití stolního PC s kancelářským softwarem a tiskárnou v hotelové hale, využití trezorů v hotelové hale, DPH a místní poplatky.

Rozdělení pokojů:
Standard class pokoje o velikosti 35 m2 s možností manželského lůžka bohatá štuková výzdoba a lyonské hedvábí na stěnách ve vybraných pokojích klimatizace a balkon.
Junior suite pokoj o velikosti 50 m2 s možností manželského lůžka, bohatá štuková výzdoba a lyonské hedvábí na stěnách, oddělená obývací a ložní část.
Economy class pokoje o velikosti 25 m2 s oddělenými lůžky, štuková výzdoba.

Gastronomie:
Klimatizovaná restaurace (60 míst) s příjemnou a ochotnou obsluhou Vás přenese do ráje gurmánů, s jedinečnou nabídkou české kuchyně. V létě grilování steaků a selátek na otevřeném grilu na terase před restaurací. Výběr z více než 30 druhů vín z jižní Moravy i dalších oblastí. Dále je zde zámecký salonek pro 25 osob hned vedle restaurace; francouzský salonek pro 30 osob před bazénovým barem s výhledem na bazén s kulisou skalního vodopádu. Kavárna s terasou u vodní fontány a bazénový bar s možností využití bazénu neubytovanými hosty (včetně sauny a masáží).

Parkhotel kongresové služby :
Hotel Parkhotel v Brně nabízí reprezentativní klimatizované interiéry spolu s nejmodernějším technickým zázemím, které jistě přispějí k Vašim úspěchům při obchodních jednáních, firemních prezentacích i seminářích. Hlavní sál (klimatizovaný) bohatě zdobený štuky, sochami a hedvábím, kde zatemnění je řešeno silným závěsem. Zámecký a francouzský salonek.

Dovolená Brno Park Hotel  okolí :
V lese za hotelem se nachází obora vhodná pro procházky. Hotel leží u cykloturistické trasy vedoucí k brněnské přehradě, hradu Veveří nebo na Moravský kras. U hotelu se nachází park s pavilonem muzea Anthropos se stálou expozicí světa lovců a sběračů starší doby kamenné. Golf je dosažitelný automobilem do 30 min. z hotelu. Bowlingová hala 1,5 km. Můžete využít hotelový transfer luxusní klimatizovaný Grand Voyager pro 7 osob. 

Hotel Brno Parkhotel Brno - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno Parkhotel Brno - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Brno Parkhotel Brno -  je k dispozici připojení na internetHotel Brno Parkhotel Brno -  je k dispozici letní terasaHotel Brno Parkhotel Brno - golfHotel Brno Parkhotel Brno - disponuje kavárnouHotel Brno Parkhotel Brno - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno Parkhotel Brno - disponuje restauracíHotel Brno Parkhotel Brno - disponuje vinárnouHotel Brno Parkhotel Brno - přijímá creditní karty Eurocard/MastercardHotel Brno Parkhotel Brno - přijímá kreditní karty VISAHotel Brno Parkhotel Brno - přijímá kreditní karty American ExpressHotel Brno Parkhotel Brno - přijímá kreditní karty JCBHotel Brno Parkhotel Brno - přijímá kreditní karty Diners Club InternationalHotel Brno Parkhotel Brno - tenis -poblíž hoteluHotel Brno Parkhotel Brno - krytý bazén v hotelu.Hotel Brno Parkhotel Brno - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Brno Parkhotel Brno - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno Parkhotel Brno - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno Parkhotel Brno - na pokojích je telefon

::: Adresa :::

Hotel Parkhotel Brno, Veslařská 250
Brno 63700 Česká Republika
Hotel-Brno-Park-Hotel-Brno@cz-hotel.eu

::: Aktuální počasí :::

Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
Hotel Parkhotel Brno ubytování Brno Aktuální počasí ::: mlha

Doporučte tyto stránky: